پر بازدیدترین مطالب

تلفات مهم نیست/مهم ماموریت و اهمیت این اقدام جسورانه طالبان است


 پس از ساقط شدن هواپیمای فوق پیشرفته و جاسوسی ارتش تروریستی آمریکا، رسانه ها مشغول گمانه زنی درباره تعداد تلفات این هواپیمای نظامی هستند، به نحوی که از 5 تا 100 نفر را هم اعلام می‌کنند.
برخی منابع هم از ظرفیت 20 نفره وو برخی هم از پیدا شدن 80 یا 100 جسد در اطراف این هواپیمای فوق پیشرفته ارتش تروریستی آمریکا می‌گویند، اما فارغ از اینکه تعداد هلاکت یافتگان این پرواز چه عددی است، باید به پیام‌های اصلی این اقدام شجاعانه طالبان اشاره کرد
1. این اقدام دقیقا چند روز بعد از رد درخواست آمریکا مبنی بر پذیرش آتش بس توسط طالبان رقم خورده است.
2. این اولین بار است که طالبان یک هواپیمای جاسوسی با فناوری فوق پیشرفته جاسوسی ارتش آمریکا را هدف قرار می‌دهد.
3. نحوه شناسايی و مدل هدف قرار گیری بسیار ویژه و دارای اهمیت بالایی است.
4. ساقط کردن این هواپیما با توجه به ماموریت جاسوسی و انتقال افراد سرویس جاسوسی سیا و افسران ارشد و متفکر ارتش تروریستی آمریکا، از اهمیت ویژه‌ای در معادلات آینده منطقه  برخوردار است.
5. (مهم) این عملیات ویژه و بی نظیر، ادامه دهنده قدرت نمایی قدرت های مردم‌ منطقه علیه تروریست‌های آمریکایی است و حامل این پیام است که منطقه غرب آسیا(خاورمیانه) برای نیروهای تروریستی آمریکایی امن نیست.
پنج مورد بالا و موارد دیگر را می‌توان اینگونه تحلیل کرد که پس از تشییع پیکر سردار سلیمانی، عین الاسد، رفراندوم عراق و اکنون انهدام این هواپیمای فوق پیشرفته، راه #اخراج_تروریستها از منطقه آن‌چنان هموار شده است، که حتی یک گروه کوچک شبه نظامی، قادر است به #همینه_پوشالی_آمریکا ضربات مهلک حیثیتی وارد کند، آن هم توسط یک موشک دوش پرتاب ساخت دوران شوروی!
 همان طور که بعد از اقدام تاریخی ایران در حمله دقیق و حساب شده به پایگاه تروریستی آمریکایی عین الاسد عرض کردیم، از این پس باید منتظر حمله حتی با سنگ به اقتدار آمریکا هم باشیم، چرا که بعد از ضربه مهلک ایران در عین الاسد، آمریکا برای همیشه به تاریخ پیوست.

آخرین مطالب