پر بازدیدترین مطالب

رسانه صهیونیستی: فرماندهان نظامی آمریکا گزینه‌های حمله به سوریه را به ترامپ ارائه می‌کنند


یک شبکه صهیونیستی مدعی شد که فرماندهان نظامی آمریکا در حال تهیه گزینه های حمله به سوریه و ارائه آن به دونالد ترامپ هستند.

به گزارش سخن آشنا، شبکه «آی 24» رژیم صهیونیستی در خبری به نقل از مقامات نظامی اعلام کرد که فرماندهان نظامی ارشد در وزارت دفاع آمریکا در حال تهیه گزینه های حمله به سوریه و لیستی از اهداف را تهیه می کنند تا طی چند ساعت آینده به رئیس جمهور آمریکا ارائه کنند.

پیشتر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در ادامه ادعاهای مقامات این کشور درباره حمله شیمیایی به غوطه شرقی، روسیه و ایران را نیز در معرض اتهامات خود قرار داد.

ترامپ در سلسله پیام‌های توئیتری نوشت: «بسیاری از جمله زنان و کودکان، در حمله بی‌فکرانه شیمیایی سوریه کشته شده‌اند. منطقه [در معرض] بی‌رحمی، مسدود شده است و از سوی ارتش سوریه به محاصره درآمده است، و دسترسی آن به جهان خارج کاملا قطع شده است. رئیس جمهور پوتین، روسیه و ایران به خاطر حمایت از "اسدِ حیوان" مسئول هستند. هزینه سنگینی پرداخت خواهد شد. منطقه را فورا به سوی کمک‌های پزشکی و راستی‌آزمایی بگشایید. یک فاجعه انسانی دیگر بدون هیچ دلیلی رخ داده است... اگر رئیس جمهور اوباما از خط قرمز خود عبور [نمی]کرد، فاجعه سوریه خیلی پیشتر به پایان می‌رسید. "اسدِ حیوان" [در آن صورت] به تاریخ پیوسته بود».

منبع:تسنیم

آخرین مطالب