پر بازدیدترین مطالب

نتانیاهو بار دیگر برای ایرانیان نسخه پیچید!

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که مدتی است امور داخلی این رژیم را رها کرده و تمام توان خود را بر ایجاد اختلاف در ایران و سودجویی از آن متمرکز کرده، بار دیگر پیامی ویدئویی در این رابطه منتشر کرد.

به گزارش سخن آشنا، «بنیامین نتانیاهو» که پیشتر با نشان دادن نقاشی های کودکانه و همچنین آهن پاره در مجمع عمومی سازمان ملل خود را سوژه خنده جهانیان کرده بود مدتی است روش کار خود را تغییر داده و با انتشار پیام های ویدئویی سعی در ایجاد اختلاف میان مردم ایران دارد.

وی که پیش از این دو پیام در خصوص مشکل کم آبی و آرزوی خود برای سفر به ایران منتشر کرده بود، در سومین پیام خود سعی کرده تا از درخشش تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ و همچنین اعتراضات تهران بهره برداری کند.

نتانیاهو در این پیام برای آنکه خود را به مردم ایران نزدیک کند به بازی های تیم ملی در روسیه اشاره کرده و با این ادعا که خودش زمانی فوتبال بازی می‌کرد. می‌پرسد: تصور می‌کنید چقدر دشوار است که جلوی گل زدن رونالدو را گرفت؟


نخست وزیر رژیم صهیونیستی سپس با زیرکی خاصی مسابقات تیم ملی را به اعتراضات چند روز اخیر در تهران گره زده و می گوید: تیم ایران غیرممکن را ممکن کرد. می‌خواهم به مردم ایران بگویم شجاعت خود را در زمین فوتبال ثابت کردید و امروز هم شجاعت خود را در خیابان‌های ایران به نمایش گذاشتید. ایران مشکلات بسیاری دارد. آیا می‌توانید تصور کنید که چه می‌شد اگر به‌جای هدر دادن پول شما در سوریه و یمن… این پول برای حل مشکلات در ایران سرمایه‌گذاری می‌شد.

نتانیاهو در پایان با این امید که روزی شاهد بازی فوتبال ایران و اسرائیل در تهران آزاد باشد گفته است: در چنین روزی همه ما پیروز خواهیم بود.

در تاریخ ایران نمی توان دشمنی را کینه توزتر از رژیم صهیونیستی یافت. برای درک خصومت صهیونیست ها با ایران نیاز چندانی به مرور تاریخ نیست چون این رژیم جعلی برای هر روز خود برنامه ای ویژه در دشمنی با ایرانیان دارد.

از هزینه های هنگفت سالانه در آمریکا و برگزاری نشست های سالانه از سوی لابی «آیپک» که عمده برنامه های آن بر ارائه گزارش های دروغ از ایران و تحریک سیاست گذاران آمریکایی علیه تهران متمرکز است تا رایزنی های گسترده مقامات تل آویو با مقامات کشورهای مختلف جهان برای تشدید فشارها بر ایران، فقط گوشه ای کوچک از دشمنی های رژیم اسرائیل با ایران است.

ترور دانشمندان ایرانی در سال های اخیر، تلاش بی وقفه برای به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته ای و شکست برجام، تحریک جامعه بین الملل در مورد توان دفاعی ایران، حمله به مستشاران ایرانی حاضر در سوریه، تربیت جاسوس های ویژه برای انجام عملیات در داخل ایران، حمله سایبری به تاسیسات ایران در سال های گذشته و ... مواردی دیگر از خصومت رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی هستند.

به هر حال آنچه مسلم بوده و حتی خوشبین ترین افراد نیز به آن اذعان دارند این است که صهیونیست ها دشمنان قسم خورده ایران هستند و در نتیجه نمایش جدید نتانیاهو و پرداختن به مسائل ایران نمی تواند سابقه بد صهیونیست ها را از ذهن مردم ایران پاک کند. نمی توان نقش رژیم صهیونیستی را در تصویب قطعنامه های ضد ایرانی در شورای امنیت سازمان ملل و اعمال تحریم های بین المللی علیه تهران نادیده گرفت و یا حتی آن را کم رنگ کرد از همین رو آنطور که اقدامات نتانیاهو نشان می دهد حربه جدید وی علیه ایران این بار بر ایجاد تفرقه میان ملت و حکومت متمرکز شده است.

منبع: مهر

آخرین مطالب