پر بازدیدترین مطالب

بازداشت زن جوان اغتشاشگر با سوابق امنیتی گسترده

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت زن جوانی خبر داد که در جریان اغتشاشات اخیر اماکن عمومی را تخریب کرده بود.

سرهنگ مهدی تاجیک با اعلام خبر بازداشت یک زن اغتشاشگر، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر اینکه زن جوانی در روز نخست اغتشاشات با آتش زدن چند حلقه لاستیک و انسداد خیابان فدائیان اسلام، شعاردهی و سنگ‌پرانی به سمت مأموران، اماکن عمومی را تخریب کرده، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: در تحقیقات پلیسی، مخفیگاه این زن جوان در حوالی شهرستان قرچک شناسایی اما در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم از محل سکونتش گریخته و به نقطه دیگری نقل مکان کرده است.

وی ادامه داد: تلاش مأموران برای شناسایی مخفیگاه جدید متهم ادامه یافت تا اینکه روز گذشته، مخفیگاه این فرد در حوالی چهارراه مصباح شهرستان کرج شناسایی شد و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی از بازداشت این متهم در بامداد روز گذشته (سیزدهم آذر ماه) در یک عملیات پلیسی خبر داد و گفت: در بررسی سوابق متهم، جرایم امنیتی فراوانی دیده می‌شود و آخرین بار این خانم جوان در سال 91 توسط یکی از دستگاه‌های امنیتی کشور به جرم تبلیغ و فعالیت علیه نظام و حمایت از گروه‌های معاند بازداشت شده است که پس از تحمل حبس و آزادی از زندان، با تغییر چهره و مشخصات سجلی‌اش مجدداً سرلیدری اغتشاشات اخیر را برعهده گرفته بود.

به گفته تاجیک، متهم با اعتراف به جرایم انتسابی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

منبع؛باشگاه خبرنگاران پویا

آخرین مطالب