پر بازدیدترین مطالب

وزیر صهیونیستی خواستار محو مردم برخی کشورهای عربی شدیک وزیر صهیونیستی در اظهاراتی غیرانسانی خواستار محو مردم برخی کشورهای عربی شد.

وزیر صهیونیستی خواستار محو مردم برخی کشورهای عربی شد
به گزارش سخن آشنا، اظهارات یک وزیر رژیم صهیونیستی علیه شهروندان چند کشور باعث خشم و انزجار شهروندان این کشور و عموم عرب‌ها شد.

«آیلت شاکد»، وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی اخیرا در اظهارات موهن و نژادپرستانه، شهروندان مغرب، الجزائر و تونس را «جاهل و احمق» خواند که «مستحق مرگ هستند.»

او این اظهارات را در جریان دیداری که اخیرا با لابی صهیونیستی «کمیته امور عمومی آمریکا-اسرائیل» (آیپک) در واشنگتن داشته، به زبان آورده است.

به گفته شبکه تلویزیونی «غزه الآن»، این وزیر صهیونیست اعتراف کرده که رژیم صهیونیستی نقشه‌ای برای نابودی سه‌کشور مذکور در آینده دارد.

شاکد همچنین شهروندان مغرب عربی را به داشتن نفرت از صهیونست‌ها متهم کرده و گفته است: «به‌زودی با نفرتی که مغرب عربی (کشورهای عربی واقع در غرب جهان عرب) از ما (اسرائیلی‌ها) دارند، با محو شدن آن‌ها از پهنه خاکی با این نفرت مقابله خواهد شد و حتی یکی از آن‌ها نیز زنده نخواهد ماند».

شهروندان کشورهای عربی مذکور علیه این اظهارات این وزیر کابینه قبلی «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعتراض کردند و او را «فاشیست» خواندند.

«آیلت شاکد»، وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی، چهره‌ا جنجالی و پرحاشیه در رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود و پیش از این نیز او در یک ویدیوی تبلیغاتی، در حال استفاده از یک عطر به ظاهر گران‌قیمت به اسم "فاشیسم" دیده شده بود.

به گفته برخی رسانه‌ها نیز، آیلت شاکد، به عنوان چهره‌ای بسیار افراطی، معتقد است که حتی جنین های فلسطینی، افعی های خفته در بطن مادران هستند که باید مادرانشان را سربرید و خودشان را کشت. خودش به روزنامه نیویورک تایمز آمریکا گفته است: می گویند من خیلی سنگدل و بی احساسم و من می گویم اگر عاطفی باشی همه تلاش هایت به شکست می انجامد.
منبع:الوقت

آخرین مطالب