پر بازدیدترین مطالب

جهاد اسلامی: عملیات "سلفیت" مرحله جدیدی را آغاز کرده است/ فلسطین تنها از راه مقاومت آزاد می‌شود


عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، مقاومت را تنها راه آزادسازی فلسطین از چنگال اشغالگران صهیونیست دانست.

جهاد اسلامی: عملیات "سلفیت" مرحله جدیدی را آغاز کرده است/ فلسطین تنها از راه مقاومت آزاد می‌شود

به گزارش سخن اشنا به نقل از فلسطین الیوم، خالد البطش عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که عملیات مقاومت فلسطین در "سلفیت" توازن را به عرصه داخلی فلسطین بازگرداند.

وی طی سخنانی در یک راهپیمایی که به‌مناسبت انجام عملیات ضدصهیونیستی جدید در کرانه باختری اشغالی برگزار شد تأکید کرد که فلسطین جز از طریق مقاومت آزاد نخواهد شد.

وی اظهار داشت: «قهرمانان کرانه باختری بار دیگر مقاومت را احیا کردند و کرانه باختری از طریق عملیات "سلفیت" مرحله جدیدی را آغاز کرده است».

البطش با تأکید بر اینکه اسرائیل دشمن اصلی امت است، مسئله فلسطین را مسئله‌ای محوری توصیف کرد و گفت: «ما از طریق مقاومت فلسطین را از اشغالگران صهیونیست پس خواهیم گرفت».

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از همه فلسطینیان خواست که وحدت ملی خود را حفظ و خود را برای مرحله جدیدی به‌منظور خنثی کردن توطئه‌هایی که علیه فلسطین طراحی می‌شود، آماده کنند.

از سوی دیگر "صلاح البردویل" عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که مردان کرانه باختری توطئه رژیم صهیونیستی و مزدورانش علیه غزه را خنثی کردند.

وی افزود: غزه تمام توطئه‌هایی را که علیه مقاومت فلسطین طراحی می‌شود خنثی خواهد کرد.

البردویل تأکید کرد: عملیات سلفیت ثابت کرد که مقاومت گزینه ملت فلسطین در مقابله با رژیم صهیونیستی است.

"خالد ابوهلا" دبیرکل جنبش "الاحرار" فلسطین نیز گفت که درگیری ملت فلسطین با دشمن صهیونیستی است و عملیات سلفیت دال بر این مدعا است.

وی با تأکید بر اینکه مقاومت گزینه فلسطینیان است، از مجریان عملیات ضدصهیونیستی در کرانه باختری قدردانی کرد.

در تازه‌ترین عملیات‌ مقاومت فلسطینیان در اراضی اشغالی که صبح دیروز یکشنبه صورت گرفت 3 صهیونیست کشته و 6 نفر نیز زخمی شدند.

در پی انجام این عملیات ضدصهیونیستی موفقیت‌آمیز در کرانه باختری اشغالی جنبش حماس به توزیع شیرینی در خیابان‌های غزه پرداخت.

جنبش مقاومت اسلامی حماس روز یکشنبه اعلام کرد که عملیات ضدصهیونیستی جدید در "سلفیت" تأکید می‌کند که گزینه مقاومت گزینه‌ای قوی‌تر و موفق‌تر برای بازدارندگی در مقابل اشغالگران و به‌شکست کشاندن طرح‌های آنان و حمایت از حقوق ملت فلسطین است.
منبع:تسنیم

آخرین مطالب