پر بازدیدترین مطالب

صادرات رژیم صهیونیستی به امارات از میوه تا جاسوس

همزمان با اعلام ورود میوه‌های شرکت‌های صهیونیستی به امارات ، حاصل اصلی حضور این رژیم در منطقه یعنی فعالیت‌های جاسوسی و امنیتی نیز به این کشور عربی صادر شده است.

رسانه های اماراتی و رژیم صهیونیستی از آغاز صادرات میوه های تازه از فلسطین اشغالی به امارات متحده  و فروش آن در بازارهای میوه و تره بار این شیخ نشین خبر می دهند، این در حالی است که در کنار فعالیت های تجاری و البته در پوشش های اقتصادی و گردشگری اولین نمایه های حضور جاسوسی و امنیتی رژیم صهیونیستی در این شیخ نشین حوزه جنوبی خلیج فارس هم رسانه ای شد.

روزنامه عبری زبان یسرائیل هیوم در گزارش خود از دبی اعلام کرد  ماموران امنیتی امارات  دو تبعه اسرائیل را که در حال عکس برداری از مراکز حساس دولتی در شیخ نشین دبی بودند دستگیر کردند.

به نوشته این روزنامه عبری زبان، پس از دستگیری این دو نفر وزارت خارجه (رژیم صهیونیستی) رایزنی های خود را با مسئولین اماراتی برای آزادی این افراد آغاز کرده است.

این روزنامه در خبر خود که بعد از دقایقی از سایت آن حذف شد ، به سراغ رهبر اقلیت یهودیان در امارات رفت و او هم ضمن اذعان به اقدام امنیتی انجام شده توسط این دو اسرائیلی از بقیه اتباع این رژیم خواست از تکرار چنین اموری اجتناب کنند.

در بخش دیگری از این افشاگری تاکید شده  است  افراد دستگیر شده به دعوت طرف های رسمی اماراتی به دبی آمده اند.

بعد از حذف خبر ، دیگر رسانه های رژیم صهیونیستی از جمله معاریو نیز با استناد به بیانیه فرماندهی پلیس دبی وقوع چنین حادثه ای را تکذیب کردند.

فرماندهی پلیس دبی در بیانیه ای بسیار کوتاه دو خطی که در توئیترش منتشر شده دستگیری دو فرد با تابعیت اسرائیلی را انکار کرد.

انتشار این خبر با گسترش قابل توجه همکاری های تجاری بین دو طرف همزمان شده است، افتتاح غرفه فروش محصولات کشاورزی صادر شده از رژیم صهیونیستی با واکنش شدیدی در فضای اجتماعی روبرو شده و کاربران تاکید کردند بعد از اقدام خیانتکارانه در سازش امروز محصولاتی را که از زمین های غصب شده فلسطین به عمل آورده شده به مردم امارات می فروشند.

گفتنی است روزنامه یسرائیل هیوم در گزارش دیگری که به مهم ترین یک دهه گذشته پرداخته  حضور ماموران امنیتی و اطلاعاتری اسرائیلی را در دبی امری عادی اعلام و در این رابطه به ترور محمود المبحوح از رهبران حماس در هتلی در این شیخ نشین استناد کرده است.

آخرین مطالب