پر بازدیدترین مطالب

سلیمی‌نمین: بیانیه ۷۷ نفره فرصت‌طلبی اصلاح‌طلبان و فرصت‌سازی برای آشوبگران بود

🔹 امضاکنندگان بیانیه 77 نفره وقتی اقدامات آن رسانه‌ها و گروه‌ها را محکوم نمی‌کنند و صرفاً اقدامات نیروهای تامین‌کننده امنیت را محکوم می‌کنند، نشان می‌دهند که طرفدار آشوب‌طلبان هستند. آنان می‌خواستند دست آشوب‌طلبان را برای آشوب و اغتشاش تا جایی که می‌توانستند باز نگه دارند تا همه چیز را آتش بزنند و مردم را به قتل برسانند، نیروی انتظامی هم کاری نکند؛ این ترویج خشونت است.
🔹در این بیانیه آمده است که تظاهرات آرام توسط نیروی انتظامی برهم زده شد. در صورتی که هیچ نشانه و آدرسی برای این عبارت ذکر نشده است.
🔹هیچ کس در روز شنبه نمی‌تواند قضاوت کند که چه اتفاقاتی رخ داده است؛ حتی نیروهای امنیتی نیز نمی‌توانند به این سرعت کسب اطلاعات کنند و آن‌ها را تجزیه و تحلیل نمایند. همانطور که این افراد عجله کردند، غرب و رسانه‌های آنان هم تعجیل کردند و این تعجیل موجب رسوایی‌شان شد.
🔹همین آقایان دولت آقای روحانی را روی کار آوردند و اکنون به جای اینکه از مردم عذرخواهی کنند و بگویند که این دولت کار کارشناسی انجام نمی‌دهد و به قشر ضعیف توجه نمی‌کند، بیانیه‌ای صادر می‌کنند که این موضوع را پنهان می‌کنند و بلعکس دعوت به خشونت می‌کنند.

منبع: تسنیم

آخرین مطالب