پر بازدیدترین مطالب

اقدام آمریکا به تصویب کنگره هم برسد، ارزش عملیاتی ندارد/ حضور نیرو‌های حشدالشعبی برای کمک به مردم سیل زده کشور است/ دستاورد‌های جدیدی در ۲۹ فروردین داریم


سردار شکارچی گفت: تصمیم آمریکا حتی اگر به تصویب کنگره هم برسد هیچ ارزش عملیاتی نداشته آن‌ها به خوبی می‌دانند که اگر در میدان عمل کوچک‌ترین حرکتی داشته باشند چه بلایی سرشان خواهد آمد.

اقدام آمریکا به تصویب کنگره هم برسد، ارزش عملیاتی ندارد/ حضور نیرو‌های حشدالشعبی برای کمک به مردم سیل زده کشور است/ دستاورد‌های جدیدی در ۲۹ فروردین داریم

سخن آشنا-  سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد ستاد کل نیرو‌های مسلح در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره امدارسانی نیرو‌های "حشدالشعبی عراق" در مناطق سیل زده اظهار کرد: "حشد الشعبی" بسیجیان عراق هستند و این نیروی عظیم جهادی از میان نیروهای انقلابی این کشور به وجود آمده است.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیرو‌های مسلح ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران و مردم عراق امروز به عنوان دو کشور همسایه و متحد در مقابل دشمن مشترکی به نام آمریکای جنایتکار، متجاوز و حامی تروریسم در فراز و نشیب ها به فریاد هم می‌رسند.

سردار شکارچی با بیان اینکه جهان اسلام امروز یک دشمن مشترک به نام آمریکا دارد، افزود: آمریکا مظهر تروریسم و کانون پرورش تروریسم عالم است.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه آمریکا دشمن مشترک جهان اسلام است، تصریح کرد: ایران و عراق آسیب‌ها و خسارت‌های جدی و زیادی را از آمریکا متحمل شده و شهدای بسیار زیادی را تقدیم اسلام کرده اند.

سردار شکارچی اضافه کرد: طبیعی است امروز نیرو‌های حشدالشعبی عراق در خط مقدم برای کمک به مردم عزیز سیل زده کشورمان کمک کنند.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیرو‌های مسلح درباره اقدام اخیر آمریکا در تروریستی خواندن سپاه گفت: آمریکا کانون فتنه عالم است و دشمنی آن‌ها با اصل انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و آحاد مردم است.

سردار شکارچی درباره تمهیدات لازم برای روز ارتش و دستاورد‌های جدید نیرو‌های مسلح گفت: بخش زیادی از نیرو‌های ارتش درگیر کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل بوده و دستاورد‌های جدیدی خواهیم داشت که در همان روز اعلام می‌کنیم.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه آمریکا در مقابل ضعیف‌ترین کشور‌های عالم هم توان جنگ ندارد، اظهار کرد: امروز تمام افسران و سربازان آن‌ها افسرده، فراری، بی روحیه بوده و همه ملت‌ها آمریکا را دشمن خود می دانند.

سردار شکارچی در پایان با بیان اینکه پشت صحنه آمریکا یک تفکر شیطانی، استکباری و یک کار تبلیغاتی است، خاطر نشان کرد: تصمیم آمریکا حتی اگر به تصویب کنگره هم برسد هیچ ارزش عملیاتی نداشته آن‌ها به خوبی می‌دانند که اگر در میدان عمل کوچک‌ترین حرکتی داشته باشند چه بلایی سرشان خواهد آمد.
منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرین مطالب