پر بازدیدترین مطالب

توقف مبارزه با قاچاق پوشاک همزمان با واردات مسافری از مناطق آزاد!

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی:
توقف مبارزه با قاچاق پوشاک همزمان با واردات مسافری از مناطق آزاد!

🔸دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با بیان اینکه «طرح مبارزه با برندهای محرز پوشاک قاچاق» همزمان با بازار شب عید بی‌دلیل متوقف شده است اظهار کرد: اکنون انبارهای تولیدکنندگان‌ مملو از پوشاک آماده فروش و بی‌مشتری است.

▫️سعید قدیری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم درباره دلایل توقف «طرح مبارزه با برندهای محرز پوشاک قاچاق» گفت: اولین گام این طرح، در بهمن‌ماه ۹۷ کلید خورد اما متاسفانه از آبان ماه امسال یعنی همزمان با «بازار شب عید» و «شروع واردات با رویه مسافری از مناطق آزاد»، این طرح متوقف شده است، این در حالی است که قرار بود این طرح به‌طور مستمر و بلندمدت ادامه پیدا کند.
وی با انتقاد از حجم زیاد پوشاک قاچاق در بازار کنونی شب عید عنوان کرد: انبارهای تولیدکنندگان مملو از پوشاک آماده فروش و بدون خریدار است.
دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با بیان اینکه گام اول طرح مبارزه با پوشاک قاچاق تا تیرماه ۹۸ مسکوت ماند، افزود: با وجود اینکه طرح از ابتدا با مقاومت‌هایی از سوی برخی اصناف و فرمانداری‌ها به بهانه اخلال در بازار روبه‌رو شد اما خوشبختانه با حمایت‌های مستقیم وزیر کشور، طرح در ابعاد گسترده‌تر و حتی در شهرستان‌ها ادامه پیدا کرد اما در ادامه و از آبان‌ماه سال جاری، طرح به طور کلی و ناگهانی متوقف شده است....

آخرین مطالب