پر بازدیدترین مطالب

سنگ‌اندازی در اکران «به وقت شام» در دانشگاه هنرتعدادی از دانشجویان دانشگاه معتقدند فیلمی که با تفکر حاتمی کیا ساخته شده اجازه اکران در دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر را ندارد.

به گزارش سخن آشنا، رضوی، مسئول بسیج دانشگاه هنر در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، در خصوص لغو اکران فیلم سینمایی به وقت شام، ساخته ابراهیم حاتمی کیا که قرار بود ساعت ۱۴ امروز در این دانشگاه اکران شود، گفت: اکران به وقت شام با همه مجوزهای قانونی از سوی معاونت فرهنگی حراست و همچنین بودجه‌هایی که نیاز بود از سمت بسیج دانشجویی تامین شود برنامه ریزی شد.

 


وی افزود:، اما تعدادی از دانشجویان دانشگاه که این افراد محدود هم هستند و فکر می‌کنند که تفکر غالب دانشگاه هستند معتقدند فیلمی که با تفکر حاتمی کیا ساخته شده اجازه اکران در دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر را ندارد.

 


مسئول بسیج دانشگاه هنر خاطرنشان کرد: این فیلم براساس برنامه قرار بود ساعت ۱۴ اکران شود که استقبال ویژه‌ای از سوی دانشجویان نیز صورت گرفته و مسئولان دانشگاه برای دیدن این فیلم به سالن آمفی تئاتر دانشکده سینما تئاتر آمده است، اما این دانشجویان مانع اکران این فیلم شدند. وی در خصوص تعیین تکلیف اکران این فیلم گفت: فعلا مسئولان دانشگاه در حال گفتگو با این دانشجویان هستند که مشکل اکران حل شود.
ضمناً لازم به ذکر است در روزهای اخیر در دانشگاه خیام مشهد نیز از اکران این فیلم جلوگیری به عمل آمده بود. بعد از پیگیری های متعدد هم اکنون این فیلم در حال اکران است.
منبع: خبرگزاری دانشجو

آخرین مطالب