پر بازدیدترین مطالب

نژادپرستی یهود از متون مقدس تا بر روی پرده نقره‌ای!در سینما کسی مشهورتر است که از یهودیان به خوبی در فیلم‌هایش یاد کند و کسی که به هولوکاست در سینما دامن بزند جزو لیستی می‌شود که اربابان اقتصادی صهیونیستی از آنها حمایت می‌کنند.

نژاد پرستی

به گزارش مشرق، کارگردانان، بازیگران، تهیه کنندگان و در مجموع فیلمسازان بزرگ همیشه آثار خوبی تولید می‌کنند و در میان مردم به محبوبیت می‎رسند. گاهی ابرقهرمان می‌شوند و گاهی مادری مهربان و دلسوز.

به همین خاطر سیاستمداران تلاش می‌کنند تا صدایشان از حلقوم افراد معروف و مشهوری که به آنها سلبریتی گفته می‌شود، بیرون بیاید. حالا در حوزه سیاست باشد، مانند سخنی که حجاریان چندی پیش بیان کرد و از اصلاحات خواست تا با سلبریتی‌ها هماهنگ باشند و حرف‌هایشان را از حلقوم آنها به گوش مردم برسانند و خواه در حوزه‌های دیگری باشد.


این جنس رفتاری مختص ایران نیست، البته باید جمله را اینگونه اصلاح کرد که جریان غرب‌گرای داخلی این رفتار را از روی دست غربی‌ها کپی کرده است. دقیقا در دوره‌ای که هیچ کس اجازه ندارد تا نظرات خود را درباره مسئله تجاوز به فلسطین و معامله قرن بیان کند، اربابان اقتصادی صهیونیست به هر بازیگر یا کارگردانی که از اسرائیل و سیاست‌های یهودی دفاع کند، حمایت جدی می‌نماید.

دولت رژیم جعلی صهیونیستی پس از پخش پروژه موفق فهرست شیندلر، کمیته عالی سینما که از رهبران مختلف یهود بود را تشکیل داد. این کمیته وظیفه داشت تا برای تولید فیلم‌هایی به نفع نژاد سامی و اسرائیلی و جذب ستارگان بزرگ سینما فعالیت کند.

اعضای آن عبارت بودند از: رئیس جمهور اسرائیل (عزر وایزمن) به عنوان ریاست کمیته، نخست وزیر اسرائیل، وزیر ارتباطات اسرائیل (شالومیت آلونی)، سفیر سابق رژیم غاصب در مصر (دیوید سلطان)، نماینده موساد، دو نماینده از شرکت کنن و آی.تی.اف الیاهو بن الیسار و استیون اسپیلبرگ، کارگردان معجزه‌گر صهیونیست.

 

شهرت با دامن زدن به قضیه هولوکاست

اسپیلبرگ تنها کارگردانی نیست که به خاطر ساخت فیلم فهرست شیندلر معروف شد و بانک معروف چیس مانهاتان کمک هنگفت مالی نمود، رومن پولانسکی نیز با ساخت پیانیست توانست در کنار اسپیلبرگ خودنمایی کند و اثرش را رخ بکشاند. موضوع این آثار هولوکاست است.

اتفاقی که به خاطر آن آلمان تا به حال ۸۰ میلیارد دلار (به صهیونیست‌ها) کمک کرده است …. و اگر غرامت‌های آلمان که به مدت ده سال اول پیدایش اسرائیل پرداخت می‌شد، نبود، اسرائیل هرگز نمی‌توانست نیمی از توان زیربنایی فعلی‌اش را به وجود آورد. (۱)

هولوکاست به معنای سوزندان با آتش است که کامل از میان برود و در اصطلاح به معنای قربانی بزرگ به کار می‌رود و به جریان ادعای کشتار شش میلیون یهودی در اتاق‌های گاز و سوزاندن اجساد آنها در کوره آدم‌سوزی به وسیله ارتش «آلمان» نازی در جنگ جهانی دوم اطلاق می‌شود. (۲)

البته مسئله هولوکاست به پروژه یهودستیزی برمی‌گردد، دیوید بن گوریون می‌نویسد: «اگر قدرت داشتم، عده‌ای یهودی را به کشورهای مختلف می‌فرستادم تا یهودی آزاری را تعمدا به وجود آورند.» (۳) باید به این نکته نیز توجه داشت که پیانیست یا فهرست شیندلر تنها آثاری نیستند که در تایید هولوکاست ساخته شده است، بلکه آثار معروف زیادی نیز با اشاره به موضوع هولوکاست آن را مورد توجه قرار داده که یکی از آنها فیلم معروف هری پاتر است.

حاخام آبرامویچ در ادامه مقاله «هری پاتر یهودی است» می‌نویسد: «ولدمورت یک شیطان جادوگر نیست، اما او نیروهای شیطان را نشان می‌دهد. و برده‌ای مصریست. او اهل سوریه-یونان است. هامان است. یک جلاد رومی است. تفتیش کننده عقاید اسپانیایی است. او خود قتل عام جنگ‌های صلیبی، هولوکاست و انتفاضه است.» (۴)

جنس ادبیات یک خاخام اینگونه است که بدترین شخصیت فیلم سینمایی هشت قسمتی هری پاتر را به عنوان بلای سنگین معرفی می‌کند و جنگ‌های صلیبی را در کنار انتفاضه قرار می‌دهد و جای این نکته همیشه خالی بوده است. البته حالا مردم دنیا به خوبی می‌دانند که نسل کشی واقعی امروز در یمن، سوریه و فلسطین و دیروز در لبنان، ایران و کشورهای دیگر رخ می‌داد که رژیم صهیونیستی یکی از پایه‌های حضور در این عرصه بود.

هولوکاست و نفوذ یهودیان در ایالات متحده آمریکا، دیوید دیوک (عضو سابق کنگره آمریکا)، محمدرضا میرزاجان، موسسه فرهنگی قدرولایت، چاپ پنجم، ص۱۰۶
اسطوره های صهیونیستی سینما، محمدحسین فرج نژاد، نشر هلال، ص۲۹۲
بنیادهای سیاسی جنبش صهیونیسم مسیحی و انگاره موعودگرایی، ص۴۵
دین در سینمای شرق و غرب، محمدحسین فرج نژاد، صپپ۲۵۰
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر

منبع:مشرق

آخرین مطالب