پر بازدیدترین مطالب

«شکار شکارچی» با محوریت «شهید عبدالرسول زرین» کلید می‌خورد

 یک تهیه‌کننده سینما گفت: «شکار شکارچی» با داستانی مربوط به دو سه سال اول جنگ تحمیلی و با محوریت شهید عبدالرسول زرین شهریورماه در شهرک دفاع مقدس جلوی دروبین می‌رود.

ابراهیم اصغری با اعلام این خبر به آنا گفت: این روزها پیش‌تولید فیلم دفاع مقدسی «شکار شکارچی» را آغاز کرده‌ایم و  تقریبا از یک ماه پیش تا به الان، مراحل ساخت و ساز دکورها را در شهرک دفاع مقدس شروع کرده‌ایم. فیلم از نیمه دوم شهریور نیز جلوی دوربین می‌رود.
وی درباره‌ترکیب بازیگران فیلم بیان کرد: درحال رایزنی با برخی بازیگران چهره سینما هستیم و وضعیت تیم بازیگران «شکار شکارچی» تا آخر هفته جاری مشخص می‌شود. حتما از بازیگران معروف استفاده خواهیم کرد.
اصغری درباره موضوع فیلم توضیح داد: داستان به دو سه سال اول جنگ تحمیلی برمی‌گردد و با محوریت شهید عبدالرسول زرین ساخته خواهد شد. این شهید به نوعی بهترین تک‌تیرانداز دفاع مقدس به شمار می‌آید.
وی ادامه داد: شهید زرین شخصیت ویژه‌ای دارد و تنها تک‌تیرانداز دفاع مقدس است که به‌شدت در جنگ و متوقف کردن دشمن کارآمد بود.
ابراهیم اصغری درباره روند ساخت «شکار شکارچی»  اعلام کرد؛ بیش از ۹۰ فیلمبرداری پروژه در شهرک سینمایی دفاع مقدس انجام می‌شود. این کار شهریورماه کلید می‌خورد و دو ماه نیز مشغول ضبط آن خواهیم بود.