پر بازدیدترین مطالب

کتاب «پدر معنوی حزب‌الله» به چاپ چهارم رسید🔸 چاپ چهارم کتاب پدر معنوی حزب‌الله؛ خاطرات و تحلیل‌های سیدحسن نصرالله درباره آیت‌الله بهجت توسط انتشارات شهید کاظمی ‌منتشر شد.

این کتاب مجموعه خاطرات و تحلیل‌های سیدحسن نصرالله «یکی از قله‌های حماسه در جهان امروز و از پرورش‌یافتگان نور انقلاب» درباره آیت‌الله بهجت می‌باشد که توسط وحید خضاب نویسنده و مترجم کتاب از افغانستان تا لندنستان ‌ترجمه و توسط انتشارات شهید کاظمی ‌روانه بازار شد.
در بخشی از این کتاب که به‌صورت گفت‌وگو با سیدحسن نصرالله می‌باشد آمده است: «بنده شخصاً بسیاری از چیز‌هایی که در مورد حضرت شیخ بهجت نوشته و جمع‌آوری شده بود را خواندم، ولی معتقدم آیت‌الله بهجت در واقع پدری معنوی بودند و ما نیز ایشان را پدری معنوی می‌دانستیم. این موضوع پس از رحلت امام خمینی تقویت شد. هنگامی‌که دیدیم رهبر و ولی امر ما یعنی حضرت آیت‌الله العظمی ‌خامنه‌ای(دام ظله‌الشریف) وقتی برای زیارت به قم مشرف می‌شوند بسیار اصرار دارند با حضرت شیخ(قدس سره) دیدار کنند، توشه بگیرند، سؤال کنند، استفاده ببرند و از راه‌نمایی‌های او بهره ببرند، دیگر تکلیف ما به‌عنوان سربازان و پیروان آن رهبر مشخص بود. در نتیجه شاید پس از رحلت حضرت امام خمینی(قدس سره‌الشریف) این ابوت روحی و معنوی و ارتباط روحی قوی‌تر شد.» 

آخرین مطالب