پر بازدیدترین مطالب

پیام تقدیر سردار غیب‌پرور از فرمانده کل قوا برای حضور در رزمایش بسیج


رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی از حضور فرمانده کل قوا برای حضور در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج تشکر کرد.به گزارش سخن آشنام به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج، سردار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، طی پیامی به نمایندگی از آحاد بسیجیان از حضور اثربخش و معنوی مقام معظم فرماندهی کل قوا مدظله‌العالی در اجتماع بزرگ اقتدار عاشورایی تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُركُم وَیُثَبِّت أَقدامَكُم. ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر (آیین) خدا را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گامهایتان را استوار می‌دارد. سوره مبارکه محمد آیه 7

خدای بزرگ را شاکریم که در ماه پیروزی خون بر شمشیر، میزبانی خورشید پرفروغ ولایت، امام‌المسلمین و نایب امام عصر ارواحنا فداه را در اجتماع بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد (ص) 2 نصیب ما فرمود.

به نمایندگی از آحاد بسیجیان از حضور اثربخش و معنوی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی که مکانی شد برای رفع عطش از زمزم ولایت، تقدیر و سپاسگذاری می‌نمایم. به فضل خدای بزرگ این تجدید میثاق تا ابد در دفتر بسیج به یادگار خواهد ماند.

حماسه‌آفرینی جدید بسیجیان سلحشور در برگزاری رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج، تحت عنوان سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) (2) که یادآور اعزام غرورآفرین سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) در دوران دفاع مقدس است برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان بسیج بود که به مدت 35 روز در سراسر کشور و با حضور صد‌ها هزار نیروی بسیجی فداکار داوطلب در عرصه‌های مختلف دفاعی، امنیتی، خدمت رسانی، محرومیت‌زدایی، بهداشتی و درمانی و ... جلوه‌هایی از همدلی، ایمان، قدرت و عمل انقلابی را به نمایش گذاشت.

این رزمایش بزرگ که نماد وحدت، ایستادگی و پیشرفت بود، نشان داد عظمت ملت بزرگ ایران جاودانه است و آرمان‌های بلندش فراتر از توان دشمنان برای دستیابی به اهداف شیطانی آنهاست و شکست ناپذیری آن قطعی است.

بسیجیان سلحشور که در دوران انقلاب و دفاع مقدس با خلق صحنه‌های ایثار و شهادت دشمنان را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشته‌اند، امروز با تدابیر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) در پاسخ به جنگ همه جانبه و تمام عیار دشمن بویژه جنگ اقتصادی، با عزمی راسخ‌ با نقش‌آفرینی در عرصه‌های مختلف ضمن امیدآفرینی به مردم عزیزمان، موجبات یاس و ناامیدی استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا را فراهم آوردند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر ازآحاد بسیجیان و همچنین همه مسئولین و دست اندرکاران برگزاری این رزمایش بزرگ و غرورآفرین که شکوه و اقتدار جدیدی از نظام را در آستانه چهل‌سالگی انقلاب ارائه داد، اعلام می‌دارم اجتماع بزرگ بسیجیان در سراسر کشور نه به‌منزله خاتمه رزمایش بلکه به‌عنوان شروعی مقتدرانه و توأمان بافهم و بصیرت دینی- انقلابی خواهد بود.

در پایان از خداوند متعال برای وجود مبارک سید و مولایمان حضرت امام‌خامنه‌ای (مدظله العالی) صحت، سلامتی و طول عمر با عزت و برکت و برای همگان توفیق الهی را مسئلت دارم.
منبع:تسنیم

آخرین مطالب